E-shop reklamnepredmetysketch.sk

Rýchly kontakt

Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov v zmysle ,,Zásady ochrany osobných údajov'' a bol som poučený o svojich právach.
nesletter-accept ,,Zásady ochrany osobných údajov''.

O nás

...kdo vlastně jsme...

NÁŠ PŘÍBĚH


Ve společnosti Sketch poskytujeme již od roku 1993 všechny služby a produkty potřebné pro firmy a organizace týkající se jejich firemní identity. Ze začátku to byl hlavně grafický design, zalamování online i tištěných časopisů, polepy aut, výloh či světelných tabulí, stejně jako i tvorba web stránek a online marketing.


Díky spokojenosti a důvěře našich klientů jsme naše služby rychle rozšířili i o prodej a potisk reklamních předmětů, které se staly naší specialitou. Klientům nabízíme komplexní řešení pro jejich business pod jednou střechou. Našimi klienty jsou malé, střední i velké slovenské a české firmy a organizace, včetně neziskovek a státní a veřejné správy.

Pokud Vás zajímá více naše historie i kroky, kterými jsme si za ty roky prošly viz náš článek sedmadvacet let na trhu s reklamou.

 

Náš tím

 

Sketch.sk Obchodný manažér

Patrícia Pethöová

Obchodný manažér

Sketch.sk Obchodník

Peter Mihál.

Obchodník

Sketch.sk Back office, reklamácie, fakturácie

Daniela Feketeova

Back office, reklamácie, fakturácie

Naši Danielu jen tak něco nerozhází. Čísla a pořádek v účetních...

Naši Danielu jen tak něco nerozhází. Čísla a pořádek v účetních dokladech je její tajná komnata, do které jen tak někoho nepustí. Veselá a komunikativní účetní, kterou jen tak někde nenajdete.

Zobraziť viac Zobraziť menej
Sketch.sk Online marketing manažér

Vladimír Kmec

Online marketing manažér

Vlado je z první počítačové generace a v online prostředí se...

Vlado je z první počítačové generace a v online prostředí se pohybuje od začátků internetu. Díky tomu ví, jak online prostředí funguje, ale i to, proč funguje právě takovým způsobem. Mimo práce je aktivním muzikantem a šíje fantastické nákupní tašky.

Zobraziť viac Zobraziť menej
Sketch.sk Grafik a online konzultant

František Harangózo

Grafik a online konzultant

Fero je zkušeným grafikem, designérem a online manažerem. Už od střední...

Fero je zkušeným grafikem, designérem a online manažerem. Už od střední školy se věnuje grafickému designu, ke kterému časem přibyl i zájem o online marketing. Stále na sobě pracuje a rád se rozvíjí. Klientovi umí lidskou řečí a s pokorou vysvětlit i složité termíny a postupy. Fero pomáhá firmě i klientům růst již téměř 9 let.

Zobraziť viac Zobraziť menej
Sketch.sk sklad, logistika

Anton Mihál

sklad, logistika

Tony je stabilním členem celého týmu. Můžete od něj očekávat doručení...

Tony je stabilním členem celého týmu. Můžete od něj očekávat doručení vašeho objednaného balíčku. Úzce spolupracuje s obchodním týmem a dodavateli.

Zobraziť viac Zobraziť menej
Sketch.sk Riaditeľ

Peter Mihál

Riaditeľ

Petr je zakladatelem a ředitelem společnosti. Má dlouholeté zkušenosti nejen s...

Petr je zakladatelem a ředitelem společnosti. Má dlouholeté zkušenosti nejen s vedením firmy, jeho silnou stránkou je obchod a ekonomika, avšak své umí říci rovněž v mnohým dalších oblastech, které jsou důležité jak pro firmu, tak klienty, jako například marketing či grafický design. Ovládá anglický a německý jazyk.

Zobraziť viac Zobraziť menej
Sketch.sk
Sketch.sk
Sketch.sk
Sketch.sk

Kontakt

Image
Nájdete nás
Image
Zavolajte nám
Image
Napíšte nám
Image
Sme tu pre vás