E-shop reklamnepredmetysketch.sk

Rychlý kontakt

Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov v zmysle ,,Zásady ochrany osobních údajů'' a bol som poučený o svojich právach.
Souhlasím se zasíláním marketingových informací o produktech a službách, péči o zákazníka, kontrolu kvality a průzkumu trhu ve smyslu ,,Zásady ochrany osobních údajů''.

Blog

..rozumné čtení...

Kategorie

Sketch.sk Festivalový s(v)ět

Festivalový s(v)ět

20.06.2018

Léto se blíží rychleji než by se nám mohlo zdát. Tisíce lidí se těší na letní sezónu plnou festivalů. Atmosféra na festivalech je zvláštní tím, že lidé díky ní uvolní a nebojí se žít naplno. I proto jsou festivaly skvělým místem jak zviditelnit svůj brand způsobem, jakým to jindy není možné.

číst více
Sketch.sk 5 trendů online médií na rok 2018

5 trendů online médií na rok 2018

20.06.2018

Online média se pomalu staly neodmyslitelnou součástí života téměř každého z nás. S určitostí z trhu vytlačují klasické média i přesto, že klasické média jsou z pravidla považovány za pravdivější a ověřené. Loni ze sebou přinesl nespočet novinek na internetu

číst více
Sketch.sk Jaké jsou dnes výhody a nevýhody cloudu a USB klíče?

Jaké jsou dnes výhody a nevýhody cloudu a USB klíče?

20.06.2018

Chcete znát výhody a nevýhody cloudu a USB klíče? Jaký rozdíl se za nimi skrývá, a jak vám jeden či druhý nástroj umí pomoci při ukládání dat? USB klíč patří mezi nejrozšířenější nosiče dat. Správný USB klíč vám stejně jako cloud usnadní práci při přenosu dat a práci s nimi.

číst více

Co o nás řekli

Zobrazit více

Kontakt

Image
Najdete nás

Sketch reklama s.r.o.
sídlo: Korunní 2569/108, 101 00 Praha

Image
Zavolejte nám

mobil: 602 112 155

Image
Napište nám

info@sketch.cz

Image
Jsme tu pro vás

Po-Pia: 8:30 - 17:00