E-shop reklamnepredmetysketch.sk

Rýchly kontakt

Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov v zmysle ,,Zásady ochrany osobných údajov'' a bol som poučený o svojich právach.
nesletter-accept ,,Zásady ochrany osobných údajov''.

HURRICANE sound & light

Redizajn úspešnej eventovky. Grafický responzívny návrh, vlastný CMS editor, jazykové verzie
Klient // HURRICANE sound & light
Technológia // #webdesign #web #cms #responzivita
Klientovi sme
realizovali:
Reklamní předměty
Reklamní předměty
Tiskoviny
Tiskoviny
Grafický dizajn
Grafický dizajn
Tvorba web stránek
Tvorba web stránek

Zadanie

Renomovaná eventová společnost Hurricane Sound & Light prošla od svého vzniku v roce 1998 několika změnami, i co se týče online komunikace. My jsme u nich nechyběly ani při nejnovějším redesignu, který měl poukázat na kvalitu a úspěšné projekty této slovenské firmy.

Riešenie

Úspěch se skrývá v detailech. Jsou to právě detaily, které odlišují kvalitní firmy od ostatních. To jsou hlavní claimy společnosti Hurricane Sound & Light, a my jsme se toho drželi i při tvorbě nové web stránky.

HURRICANE sound & light

Detail projektu

Základem pro náš byl interní CMS systém, se kterým máme dlouholeté zkušenosti a na kterém byla postavena i starší verze webu hurricane.sk. S klientem jsme si hodiny, dny a týdny procházeli každý detail grafických návrhů, jelikož portfolio společnosti se od posledních úprav na webu podstatně rozšířilo.

Součástí příprav na nový redesign byli i mutace pro anglický a německý jazyk. Zajímavostí je "lapač kontaktů" ve Footer na newsletter list, který jsme přímo napojili na jeden z nejoblíbenějších nástrojů pro email marketing, Smartemailing. Výsledkem je propracovaný web, s kvalitním Contento, velkým množstvím fotografií a referencí.

Co o nás řekli

Vedieť viac

Kontakt

Image
Nájdete nás

Sketch reklama s.r.o.
sídlo: Korunní 2569/108, 101 00 Praha

Image
Zavolajte nám

mobil: 602 112 155

Image
Napíšte nám

info@sketch.cz

Image
Sme tu pre vás

Po-Pia: 8:30 - 17:00