E-shop reklamnepredmetysketch.sk

Rýchly kontakt

Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov v zmysle ,,Zásady ochrany osobných údajov'' a bol som poučený o svojich právach.
nesletter-accept ,,Zásady ochrany osobných údajov''.

Maxsport

Nová web stránka
Klient // Maxsport
Technológia // #webdesign #web #online
Klientovi sme
realizovali:
Tvorba web stránek
Tvorba web stránek

Zadanie

Maxsport patří ke špičce výrobců proteinových a funkčních produktů nejen na Slovensku, ale i ve více než 38 různých zemích světa, od Portugalska, přes Kazachstán až po Skandinávii. Stále rozšiřující sortiment a skvělé mezinárodní jméno potřebovali potvrdit i novou web stránkou.

Riešenie

Vybudovat plně Funčkní a přitažlivý web pro více než 10 jazykových mutaci pro společnost vysokých kvalit, jakou Maxsport bezpochyby je, bylo pro nás velkou výzvou. Naším cílem bylo vytvořit moderní, prezentační stránku, která bude v souladu s Corporate Identity společnosti a bude snadno uchopitelná jak z pohledu klienta, tak zákazníka z jakékoli země.

Maxsport

Detail projektu

Začínalo se od píky. Navrhli jsme řešení na míru, bez šablon či "krabice". Od návrhu informační architektury, funkcionalit CMS redakčního systému na míru, po jedinečný design, s použitím frameworku Laravel, se kterým máme co se týče webů šitých na míru jen ty nejlepší zkušenosti.

maxsport detail produktu

Grafika je moderní a vzdušná, s důrazem na detaily produktových linii a produkty. Uživatelem usnadňuje orientaci na web stránce a poskytuje jim všechny potřebné informace ohledně nabídky sortimentu společnosti Maxsport. Větší prostor jsme věnovali i sekci Lifestyle pro články ze světa zdravé výživy, či novinkách z prostředí firmy, jakož i stále oblíbenější sociální síti Instagram. Díky nasazenému pluginu se sdílené fotky automaticky zobrazí i na hlavní stránce nové webky.

maxsport_referencia

Už na začátku bylo třeba myslet na jazykové mutace webu, přičemž slovenská verze zůstávala na doméně www.maxsport.sk, anglická, spolu s dalšími více než 10ti jazyky měla zůstat na mezinárodně známé doméně www.maxsportnutrition.com, avšak se stejným vizuálem, jako Slovenku verze.

Jelikož naplňování contentu pro takové množství jazyků vůbec není časově jednoduché, naším cílem bylo navrhnout i admin rozhraní pro klienta tak, aby měl tuto práci co nejjednodušší a intuitivní. Vytvořili jsme proto v admi různé pomůcky a návody s vysvětlením jednotlivých funkcí CMS editoru. Samozřejmostí jsou i barevné provedení jednodlivých prvků na webu, které jsou kdykoli editovatelné.

maxsport_referencia_cms

Co o nás řekli

Vedieť viac

Kontakt

Image
Nájdete nás

Sketch reklama s.r.o.
sídlo: Korunní 2569/108, 101 00 Praha

Image
Zavolajte nám

mobil: 602 112 155

Image
Napíšte nám

info@sketch.cz

Image
Sme tu pre vás

Po-Pia: 8:30 - 17:00