E-shop reklamnepredmetysketch.sk

Rýchly kontakt

Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov v zmysle ,,Zásady ochrany osobných údajov'' a bol som poučený o svojich právach.
nesletter-accept ,,Zásady ochrany osobných údajov''.

Putmyname

Redizajn e-shopu s menovkami
Klient // PutMYname.sk
Klientovi sme
realizovali:
Tvorba web stránek
Tvorba web stránek
Grafický dizajn
Grafický dizajn
Tiskoviny
Tiskoviny

Zadanie

E-shop s popisky putmyname.sk si během svého krátkého působení našel srdce mnoha, zejména však maminek s dětmi. Unikátní nápad oceňovalo stále více lidí, proto bylo nutné inovovat i e-shop.

Riešenie

Požadavek na kompletní redesign, včetně nového CMS systému a propojení fakturačního systému jsme s radostí přijali a uchopili jsme ji tak, aby nový e-shop byl navenek hravý a intuitivní, a zároveň splňoval všechny náležitosti kvalitního elektronického obchodu.

Putmyname

Detail projektu

Východiskem pro nás byla předchozí verze e-shopu, zachování možnosti personalizovat si vlastní jmenovku. Zmodernizovali jsme grafiku, celý web oživili veselými barvami, kladli jsme důraz na změnu jména a loga, hlavní výhody jmenovek a intuitivní pohyb po celém e-shopu, s koncovkou jednoduchého nákupu pro každého
.

 putmyname_referencia

Složitějším krokem v celém průběhu, bylo navržení a konfigurace vlastních jmenovek, výběru ikonek a přizpůsobení barev s automatickým refrešom a náhledem aktuálně vybrané jmenovky. E-shop je postaven na frameworku Laravel, který nám poskytuje skvělý prostor pro přizpůsobení funkcionalit do nejmenšího detailu. Dalším podstatným milníkem v tomto projektu pro nás bylo překopání admin rozhraní, aby měl klient co nejefektivnější práci, zejména co se týká zvyšujícího se počtu objednávek.

putmyname_referencia

A pochvala na závěr :) Děkuji jménem společnosti MyName s.r.o za profesionální přístup celého týmu ve firmě Sketch a za naši krásnou, novou webku s voděodolným popisky nejen pro dětičky: www.putMyname.sk

 

Co o nás řekli

Vedieť viac

Kontakt

Image
Nájdete nás

Sketch reklama s.r.o.
sídlo: Korunní 2569/108, 101 00 Praha

Image
Zavolajte nám

mobil: 602 112 155

Image
Napíšte nám

info@sketch.cz

Image
Sme tu pre vás

Po-Pia: 8:30 - 17:00